Valūtu darījumi

Piedāvājam veikt ātrus elektroniskos valūtu maiņas darījumus, izmantojot OP viedos tiešsaistes valūtu konvertācijas rīkus, izvēloties piemērotāko, balstoties uz sava uzņēmuma vajadzībām.

Iespējams pārcelt valūtu konvertāciju darījumus un valūtu risku ierobežošanas darījumus tiešsaistē, kuri pieejami visām populārākajām valūtām, neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas.

Valūtas maiņu var veikt:

  • Internetbankā, ja ikdienā reti izmantojat valūtu maiņas darījumus, vai arī darījuma summa nepārsniedz 50 000 EUR.
  • OP “E FX”, ja darījumu summa ir lielāka par 50 000 EUR, bieži veicat valūtu maiņas darījumus un vēlaties izmantot ērtu un vienkāršu rīku tiešsaistē, kas piedāvā arī atskaites par vēsturiski veiktajiem darījumiem.
  • OP “FX Manager”, sākot no 50 000 EUR, atbilstošs risinājums, ja bieži veicat valūtu maiņas darījumus, vēlaties sekot līdzi valūtu kursu izmaiņām un plānojat arī izmantot citus valūtu risku ierobežošanas rīkus. Iespējams importēt failus no grāmatvedības programmas par plānotajiem darījumiem un saņemt atskaites par veiktajiem darījumiem tiešsaistē.

Valūtas maiņas darījumi var tikt veikti Bankas darba laikā (darba dienās Latvijā un Somijā). Ar brīvdienu kalendāru Somijā, iespējams iepazīties sadaļā Informācija.

Kontaktinformācija

OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā
+371 67 777 007
office@opbank.lv
Muitas iela 1, Rīga
LV-1010, Latvija