“OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāle stiprina sadarbību ar AS “Latvijas Gāze”

[30.06.2021]

Turpinot uzsākto sadarbību, “OP Corporate Bank plc” ir palielinājusi par 45 miljoniem eiro līdz šim piešķirto kredītlīniju vienam no Baltijas reģiona lielākajiem enerģētikas nozares uzņēmumiem AS “Latvijas Gāze”.

“Esam gandarīti par mūsu esošo sadarbību, kas sākās 2017. gadā un turpinās ar šo finansējumu, nodrošinot papildus apgrozāmos līdzekļus, laikā, kad novērojams dabas resursu cenu pieaugums pasaulē. “OP Corporate Bank plc” sniegtais atbalsts turpinās veicināt stabilu AS “Latvijas Gāze” ilgtermiņa attīstību, nodrošinot arī drošas dabasgāzes piegādes Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmumiem,” uzsver “OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns.

Finansējums piešķirts palielinot pieejamo kredītlīnijas apmēru no 30 miljoniem līdz 75 miljoniem eiro, balstoties uz 2017. gada oktobrī parakstīto līgumu. Kredītlīnijas papildfinansējums palielinās AS “Latvijas Gāze” finansiālo elastību, ņemot vērā gāzes tirgus tendences un gāzes iesūknēšanas sezonu.

“OP Corporate Bank plc” filiāle Latvijā strādā kopš 2012. gada un šajā laikā tā ir iekarojusi būtisku lomu Latvijas un visa reģiona ilgtermiņa attīstībā. “OP Corporate Bank plc” ir Somijas vadošās finanšu pakalpojumu kompānijas "OP-Financial Group" centrālā banka. Starptautiskās kredītreitinga aģentūras ir novērtējuši OP Grupu kā stabilu un spēcīgu finanšu organizāciju, piešķirot ilgtermiņa saistībām augstākos reitingus.