"OP Corporate Bank plc" uzsāk sadarbību ar Primekss Grupu un kļūst par uzņēmuma pamatbanku

[08.09.2021]

Līdzfinansējot ALTUM Kapitāla fonda aizdevumu vienam no pasaules vadošajiem betona tehnoloģiju uzņēmumiem un Latvijas eksporta flagmaņiem uzņēmumam Primekss, “OP Corporate Bank plc” uzsāk sadarbību ar Primekss Grupu un kļūst par uzņēmuma pamatbanku.

“OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns: “Atbalsts Latvijas vadošajiem nozaru uzņēmumiem, nostiprinot to izaugsmi ar inovatīviem, ilgtspējīgiem un klimatam draudzīgiem risinājumiem, ir pamats mūsu valsts un visa reģiona ilgtermiņa attīstībai. Esam gandarīti būt daļa no šīs izaugsmes un augt kopā ar mūsu vadošajiem uzņēmējiem, kas iekarojuši ne tikai Latvijas, bet arī pasaules tirgu.”

Kapitāla fonda finansējums, kas ir Latvijas valsts un privāto pensiju fondu resursi, palīdzēs uzņēmumam fokusēties uz tālāku izaugsmi Covid-19 pandēmijas apstākļos. Līdz ar e-komercijas attīstību visā pasaulē ir būtiski pieaudzis pieprasījums pēc noliktavu telpām, loģistikas centriem un specializētajām ražotnēm, kuriem Primekss grupa var nodrošināt inovatīvu un unikālu bezšuvju betona grīdu ieklāšanas tehnoloģiju, kas izceļas ne tikai ar īpašu izturību, bet arī rada par līdz 70% mazāk CO2 izmešu.

Darījums tiek finansēts sadarbībā ar “OP Corporate Bank plc” un turpmāk banka nodrošinās uzņēmumam visus nepieciešamos ikdienas finanšu pakalpojumus.

Primekss industriālo grīdu ražošanas nozarē darbojas jau gandrīz 25 gadus un ir viens no pasaules vadošajiem industriālo grīdu ražošanas uzņēmumiem. Uz šo brīdi Primekss eksportē savus produktus uz 25 valstīm visā pasaulē, nodarbina vairāk kā 360 darbinieku un grupas kopējais veicamo celtniecības darbu apjoms šogad pārsniegs 70 miljonus eiro.