Foto: AS “Conexus Baltic Grid” īpašums

"OP Corporate Bank plc” paplašina sadarbību ar AS “Conexus Baltic Grid”

[22.12.2021]

“OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāle, paplašinot sadarbību ar vienoto dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operatoru Latvijā AS “Conexus Baltic Grid”, noslēgusi līgumu par kredīttlīnijas piešķiršanu uzņēmumam 30 miljonu eiro apmērā.

“OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns uzsver: “Līdz ar AS ”Conexus Baltic Grid” dibināšanu OP banka ir bijusi līdzās uzņēmuma attīstībā. OP banka aug kopā ar saviem klientiem, tāpēc esam gandarīti paplašināt līdzšinējo sadarbību un būt daļa no Latvijas tautsaimniecībai nozīmīga uzņēmuma izaugsmes, sniedzot stabilu finanšu pamatu izvirzīto mērķu sasniegšanā.”

Līgums par kredītlīnijas piešķiršanu AS “Conexus Baltic Grid” 30 miljonu EUR apmērā noslēgts uz diviem gadiem. AS “Conexus Baltic Grid” kredītlīniju plāno izmantot apgrozāmo līdzekļu finansēšanai, tādējādi sasniedzot uzņēmuma lielāku finanšu elastību.

Turpina AS “Conexus Baltic Grid” valdes loceklis Mārtiņš Gode: “Mūsu svarīgākais uzdevums ir nodrošināt dabasgāzes infrastruktūras darbības nepārtrauktību, drošību un attīstību. Lai šie mērķi pilnībā tiktu sasniegti, ir nepieciešams ilgtermiņa risinājums, kas vienlaikus pasargā no dažādiem riskiem.”

AS “Conexus Baltic Grid” ir vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operators Latvijā, kuras pārvaldībā ir Latvijas dabasgāzes pārvades sistēma un viena no modernākajām dabasgāzes krātuvēm Eiropā - Inčukalna pazemes gāzes krātuve (PGK), kas ir nozīmīgs stratēģiskais objekts visā Baltijas reģionā.

”OP Corporate Bank plc” ir Somijas lielākās finanšu pakalpojumu kompānijas banka, tās filiāle Latvijā darbojas kopš 2012. gada. “OP Corporate Bank plc” sadarbojas ar AS “Conexus Baltic Grid” kopš uzņēmuma dibināšanas 2017.gadā.