Foto: UAB “Eika Asset Management”

“OP Corporate Bank plc” izsniedz aizdevumu SIA “Irbis A” tirdzniecības centra iegādei Skanstes apkaimē

[15.08.2022]

“OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāle ir piešķīrusi 8,7 miljonu eiro aizdevumu Lietuvas slēgtā ieguldījumu fonda UAB “Eika Real Estate Fund”, ko pārvalda fondu pārvaldes sabiedrība UAB “Eika Asset Management”, piederošam uzņēmumam SIA “Irbis A” tirdzniecības centra Grostonas ielā 1, Rīgā iegādei.

Ēka Grostonas ielā 1 celta 2012. gadā un 2018. gadā tajā veiktas būtiskas investīcijas. Tirdzniecības centra pamatnomnieki ir “Maxima”, “Pepco” un “Lemon Gym” un tas ir vienīgais tirdzniecības centrs tuvajā apkārtnē. Ēkas nozīmīga priekšrocība ir tās atrašanās perspektīvajā un pilsētas centram tuvajā Skanstes apkaimē, kurš ir saistošs ne tikai modernās pilsētvides cienītājiem, bet arī uzņēmumiem un investīcijām. Skanstes rajonu par savu mājvietu ir izvēlējušās daudzas starptautiskas kompānijas un bankas.

Elmārs Prikšāns, “OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāles vadītājs: “Moderna pilsētvides attīstība, kuras mērķis ir iedzīvotāju labsajūta, ir pamats ilgtspējīgai pilsētas izaugsmei. Skanstes apkaime pārliecinoši kļūst par modernu un dinamisku Rīgas apkaimi, kura vienkopus sniedz vienīgi mūsdienīgā pilsētvidē pieejamās iespējas iedzīvotājiem un uzņēmumiem - kvalitatīva dzīves, darba, investīciju un kultūras vide. Esam gandarīti sniegt atbalstu šim darījumam, lai augtu kopā ar Skanstes apkaimi, stiprinot Rīgas konkurētspēju gan reģionālā, gan Eiropas līmenī.”

“OP Corporate Bank plc” filiāle Latvijā strādā kopš 2012. gada un šajā laikā tā ir iekarojusi būtisku lomu Latvijas un visa reģiona ilgtermiņa attīstībā. “OP Corporate Bank plc” ir Somijas vadošās finanšu pakalpojumu kompānijas “OP-Financial Group” centrālā banka. Starptautiskās kredītreitinga aģentūras ir novērtējuši OP Grupu kā stabilu un spēcīgu finanšu organizāciju, piešķirot ilgtermiņa saistībām augstākos reitingus. Korporatīvā sociālā atbildība ir neatņemama “OP Corporate Bank plc” biznesa un stratēģijas sastāvdaļa, kas ietver arī ESG (Environmental, Social, Governance) jeb vides aizsardzību, sociālo atbildību un pārvaldības praksi, lai virzītu sabiedrību uz ilgtspējīgu ekonomiku.

Jaunumi

Izvēlieties gadu