“OP Corporate Bank” pilnveido struktūru Baltijas valstīs, pievienojot bankai līzinga kompānijas

[30.09.2021]

“OP Corporate Bank” atjauno savu biznesa stratēģiju un pilnveido organizācijas struktūru Baltijas valstīs, pievienojot bankai līzinga meitasuzņēmumu “OP Finance”. Apvienošanu plānots pabeigt š.g. 31.oktobrī.

Līzinga kompānija “OP Finance” SIA, kura piedāvā līzinga un citus finansēšanas pakalpojumus juridiskām personām Latvijā, tiks apvienota ar “OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāli, kura, pārņemot uzņēmuma saistības un aktīvus, turpinās sniegt esošajiem un potenciālajiem klientiem augsta līmeņa servisu. Vienlaikus tiek apvienotas līzinga un bankas struktūras arī Lietuvā un Igaunijā.

“Virzoties uz jaunu organizācijas struktūru, mēs kļūsim daudz efektīvāki un fleksiblāki, lai ātri pielāgotos nākotnēs banku darbības izaicinājumiem gan Latvijā, gan visā Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā. Mēs arī turpmāk būsim uzticams un ilgtermiņa Latvijas uzņēmumu finanšu partneris, jo šī ir daļa no mūsu mājas tirgus, kurā ļoti labi pārzinam kompāniju vajadzības un uzņēmējdarbības vidi,” norāda “OP Corporate Bank” Baltijas valstīs vadītājs Matias Huhtala.

Pēc līzinga uzņēmuma pievienošanas “OP Corporate Bank” struktūrai, klientu noslēgto līgumu nosacījumi nemainīsies un tie automātiski tiks nodoti bankai. Visi “OP Finance” SIA darbinieki turpinās darbu “OP Corporate Bank plc” Latvijas filiālē.

“Mūsu klientiem apvienošanās nodrošinās administratīvo prasību vienkāršošanu un pakalpojumu dažādību. Līzinga pakalpojumi ir būtiska mūsu finanšu grupas daļa, vienlaikus turpinām darbu, lai pēc apvienošanās, paplašinātu pieejamo pakalpojumu klāstu, īpaši uzmanību pievēršot “zaļo” projektu finansējumam, ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu. Mēs strādājam, augam un attīstāmies kopā ar mūsu klientiem kā uzticams ilgtermiņa biznesa finanšu partneris,” uzsver “OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns.

Vēlamies vērst jūsu uzmanību un iepazīties ar informāciju par transportlīdzekļa pārreģistrācijas procesu Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD), ja jūsu pārvaldītā transportlīdzekļa īpašnieks ir “OP Finance” SIA. 

Ja jūsu tehnika ir reģistrēta VTUA, jūs varat veikt reģistrācijas apliecības maiņu jums tuvākajā VTUA, iepriekš piesakot apmeklējumu.

Ja jūsu tehnikai ir reģistrēta komercķīla, tad jums nav jāveic nekādas darbības. OP Banka pati veiks ķīlu pārjaunojumu. 

Vēlamies uzsvērt, ka rūpēs par klientu OP Grupa sedz visus tiešos izdevumus, kas šajā procesā radīsies.

Mēs aicinām iepazīties arī ar detalizētām atbildēm uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, lasīt šeit.