“OP Corporate Bank” pievieno bankai līzinga kompānijas

[02.11.2021]

Noslēdzoties apvienošanas procesam, “OP Corporate Bank plc” Latvijas filiālei pievienots līzinga meitasuzņēmums “OP Finance” SIA. Pilnveidojot organizācijas struktūru Baltijas valstīs, vienlaikus apvienotas arī līzinga un bankas struktūras Lietuvā un Igaunijā.

“OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns uzsver: “Organizācijas struktūras pilnveidošana sniegs mums iespēju būt daudz efektīvākiem un ātrāk pielāgoties nākotnes izaicinājumiem un iespējām, bet mūsu klientiem tas nodrošinās administratīvo prasību vienkāršošanu un pakalpojumu dažādību. Līzinga pakalpojumi ir un paliks būtiska mūsu finanšu grupas daļa. Vienlaikus mēs strādājam, augam un attīstāmies kopā ar mūsu klientiem, tāpēc turpinām darbu, lai paplašinātu pieejamo pakalpojumu klāstu nākotnē, īpašu uzmanību pievēršot “zaļo” projektu finansējumam.”

Kā iepriekš ziņots, lai vienkāršotu pārvaldību OP Grupa pilnveido visas organizācijas darbu, apvienošana notiek arī citās grupas struktūrās. Līdz ar līzinga uzņēmuma pievienošanu “OP Corporate Bank” struktūrai, klientu noslēgto līgumu nosacījumi nemainās un tie automātiski ir nodoti bankai. Visi “OP Finance” SIA darbinieki turpina darbu “OP Corporate Bank plc” Latvijas filiālē.

Mēs aicinām iepazīties arī ar detalizētām atbildēm uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, lasīt šeit.